KOORDYNATOR PROGRAMU:
Anna Komorowska – architektka krajobrazu, pedagog. Zajmuje się edukacją architektoniczną dzieci i młodzieży oraz projektowaniem przestrzeni edukacyjnych. Interesuje się współczesną architekturą krajobrazu, a szczególnie ogrodami tymczasowymi i land artem.

WSPÓŁPRACOWNICY I WOLONATRIUSZE:
Natalia Dudek – pedagog. Współprowadziła warsztaty w Lanckoronie w ramach pierwszej edycji oraz w SP 25 w Krakowie w ramach drugiej edycji “Oswoić przestrzeń”.
Joanna Dźwierzyńska – architektka. Współprowadziła warsztaty w Krakowie, Niepołomicach i Dębnie w ramach pierwszej edycji “Oswoić przestrzeń”.
Magdalena Feil – studentka architektury krajobrazu. Współprowadziła warsztaty w Krakowie oraz w Zabierzowie Bocheńskim w ramach drugiej edycji “Oswoić przestrzeń”, opracowała projekty architektoniczne dla Niepublicznego Gimnazjum w Zabierzowie Bocheńskim i SP 21 w Krakowie.
Agata Gajdek – studentka architektury krajobrazu. Współprowadziła warsztaty w Andrychowie w ramach drugiej edycji “Oswoić przestrzeń”, opracowała projekt architektoniczny dla Zespołu Szkół w Andrychowie.
Kasper Jakubowski – student architektury krajobrazu. Współprowadził warsztaty w Krakowie w ramach projektu “Wpłyń na Wisłę”.
Barbara Kubicka – studentka architektury. Współprowadziła warsztaty w Lanckoronie w ramach pierwszej edycji “Oswoić przestrzeń”.
Magdalena Kupryjanowicz – współprowadziła warsztaty “Lipnica – moja przestrzeń” w Lipnicy Murowanej w ramach IX Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego.
Elżbieta Lang – historyk sztuki. Współprowadziła warsztaty w Lanckoronie w ramach pierwszej edycji “Oswoić przestrzeń”.
Marceli Łasocha – student architektury i architektury krajobrazu. Współprowadził warsztaty w Krakowie w ramach projektu “Wpłyń na Wisłę”, w Lanckoronie w ramach pierwszej edycji “Oswoić przestrzeń” oraz w SP 25 w Krakowie w ramach drugiej edycji “Oswoić przestrzeń”, opracował projekt architektoniczny dla SP 25 w Krakowie.
Daniel Mytych – student architektury krajobrazu. Współprowadził warsztaty w Krakowie oraz w Zabierzowie Bocheńskim w ramach drugiej edycji “Oswoić przestrzeń”, opracował projekty architektoniczne dla Niepublicznego Gimnazjum w Zabierzowie Bocheńskim i SP 21 w Krakowie.
Agnieszka Pindera – kuratorka sztuki. Współprowadziła warsztaty w Krakowie w ramach projektu “Wpłyń na Wisłę”.
Brygida Rajca – studentka architektury krajobrazu. Współprowadziła warsztaty w Krakowie oraz w Zabierzowie Bocheńskim w ramach drugiej edycji “Oswoić przestrzeń”, opracowała projekty architektoniczne dla Niepublicznego Gimnazjum w Zabierzowie Bocheńskim i SP 21 w Krakowie.
Michał Rokita – architekt. Opracował graficznie publikację podsumowującą pierwszą edycję “Oswoić przestrzeń”.
Malwina Sicińska – współprowadziła warsztaty w Krakowie w czasie X Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego, w ramach pierwszej edycji “Oswoić przestrzeń”.
Izabela Skała – architektka. Współprowadziła warsztaty w Krakowie, Niepołomicach i Dębnie w ramach pierwszej edycji “Oswoić przestrzeń”.
Joanna Sokołowska – psycholog. Współprowadziła warsztaty w Lanckoronie w ramach pierwszej edycji “Oswoić przestrzeń”, Współprowadziła szkolenia dla nauczycieli w ramach drugiej edycji “Oswoić przestrzeń”.
Dominika Szala – tancerka, choreografka. Współprowadziła warsztaty w Krakowie w ramach projektu “Wpłyń na Wisłę”.
Maria Norkowska – współprowadziła warsztaty w Krakowie w czasie X Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego, w ramach pierwszej edycji “Oswoić przestrzeń”.
Artur Wabik – grafik. Współprowadził warsztaty w Krakowie w ramach projektu “Wpłyń na Wisłę”.
Olena Zapolska – studentka architektury. Współprowadziła warsztaty w Andrychowie w ramach drugiej edycji “Oswoić przestrzeń”, opracowała projekt architektoniczny dla Zespołu Szkół w Andrychowie.