pismo

Apel o wsparcie

Drodzy Czytelnicy i Sympatycy „Autoportretu”,

W ostatnim numerze z 2009 roku zwróciliśmy się do Was z apelem o finansowe wsparcie “Autoportretu”, którego częstotliwość ukazywania się stanęła pod znakiem zapytania w związku z cięciami budżetowymi.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym Czytelnikom, którzy odpowiedzieli pozytywnie na nasz apel, wpłacając na nasze konto darowiznę na rzecz „Autoportretu”, bądź też wykupując prenumeratę na rok 2010 – jesteśmy Wam bardzo wdzięczni i mamy nadzieję, że pozostaniecie z nami. Pragniemy również poinformować, iż uzyskaliśmy dofinansowanie z Funduszu Wyszehradzkiego, które pozwoli nam wydać numer 32 „Budowanie tożsamości”, zaplanowany na jesień tego roku, zatem widmo półrocznika częściowo udało się nam odpędzić.

Mimo to nasz apel pozostaje nadal aktualny: nie otrzymaliśmy niestety dofinansowania z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i cały czas pod znakiem zapytania stoją losy numeru 33 „Przestrzeń w języku”. Dlatego też ośmielamy się podtrzymać naszą prośbę o wsparcie – być może suma wpłat pozwoli nam zachować ciągłość i wydać czwarty z zaplanowanych na ten rok numerów. Chcielibyśmy jednocześnie zapewnić, iż nie ustajemy w poszukiwaniach dodatkowych źródeł finansowania, a o ich wynikach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Nasze konto: Małopolski Instytut Kultury
Bank BPH 31 1060 0076 0000 3310 0016 4770, dopisek: darowizna.

Wasza – zdeterminowana redakcja „Autoportretu”

Tagi: ,
  1. […] “Autoportret” boryka się z problemami finansowymi (pisaliśmy o tym ostatnio w naszym apelu). W związku z brakiem dofinansowania ze strony Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, […]